Latvijas Fizioterapeitu asociācija

LFA valdes priekšsēdētāja: Līva Tiesnesee-pasts: L.tiesnese@gmail.com (mailto:L.tiesnese@gmail.com) mob.: +371 26231932 LFA valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace Stirānee-pasts: dace.stirane@gmail.com (mailto:dace.stirane@gmail.com)mob.: +371 29540380   LFA valdes locekļi: Līga Līdumniecee-pasts: fizio.liglid@gmail.com (mailto:fizio.liglid@gmail.com)mob.: +371 26326433Baiba Narvilae-pasts: narvilab@gmail.commob.:...

Read more...

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Biedrības “Latvijas Ergoterapeitu Asociācija” valde: PrezidenteIeva JēkabsoneE-pasts: ieva.jekabsone@gmail.com (mailto:ieva.jekabsone@gmail.com)                       +371 26453595 ViceprezidenteZane LiepiņaE-pasts: zaneliepina@inbox.lv...

Read more...

Latvijas Audiologopēdu asociācija

Biedrība "Latvijas Audiologopēdu asociācija" Reģ.nr. 40008081921 Swedbank Konts: LV79HABA0551033184138  Ūnijas iela 40, Rīga Tālr. 29480317 e-pasts: audiologopedu.asoc@gmail.com (mailto:audiologopedu.asoc@gmail.com)  http://www.audiologopedi.lv (http://www.audiologopedi.lv/)   Latvijas Audiologopēdu asociācijas valdes priekšsēdētāja Inga Rutmane-Lazda   Valde: Andra Vabale,...

Read more...

Klīnisko Sociālo darbinieku asociācija

"Klīnisko sociālo darbinieku Asociācija" Prezidente: Tamāra Zaiceva - Tamara.zaiceva@inbox.lv Reģ. 40008151383Nr. B012265. 18.12.2009Reģistrācijas datums:18.12.2009Juridiskā adrese:Rīga, Ziemeļu iela 5-5, LatvijaTālr. +371 28353341...

Read more...

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācija

Juridiskā adrese: Anniņmuižas bulvāris 26, Rīga, LV- 1067E-pasta adrese: ldusa@ldusa.lvReģ.Nr. 40008146734 Bankas konts: LV85UNLA0050014736143 Valdes priekšsēdētāja: Lolita Neimane E-pasta adrese: Lolita.Neimane@ldusa.lv (mailto:Lolita.Neimane@ldusa.lv) Kontakttelefons:...

Read more...

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija.   Valde: Jeļena Koļesņikova (priekšsēdētāja) Jeļena Ļubenko Olga Žuravļova   Kontakti: tālrunis: 29332698 e-pasts: infoLVPA@gmail.com     2012. gada nogalē veselības psiholoģijas interesentu grupa nodibināja Latvijas Veselības psiholoģijas...

Read more...

Latvijas Mākslas terapijas asociācija

  Biedrība "Latvijas Mākslas Terapijas asociācija" Valdes sastāvs: Elīna Akmane - valdes priekšsēdētāja Katrīna Dimsone - valdes locekle, valdes priekšsēdētājas vietniece Elza Strazdiņa -...

Read more...

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija"    Valdes sastāvs: Solvita Zemīte, valdes priekšsēdētāja Sanita Silniece, valdes priekšsēdētājas vietniece Inga Liepiņa, valdes locekle  Linda Kante, valdes...

Read more...

Latvijas Mūzikas terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Mūzikas terapijas asociācija"  Reģ.Nr. 40008096147  Lielā iela 14, Liepāja, LV- 3401   VALDES SASTĀVS: Valdes priekšsēdētājs – Jānis Rotšteins Valdes...

Read more...

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija   Reģ.nr. 40008014973 Jurid.adrese: Ķeguma nov., Ķegums, Uzvaras iela 14B (https://www.firmas.lv/results?srch=adrese:%C4%B6eguma+nov.%2C+%C4%B6egums%2C+Uzvaras+iela+14B srch_exact=1), LV-5020  ...

Read more...
slide

Latvijas Logopēdu asociācija

Latvijas Logopēdu asociācija   LLA Valdes priekšsēdētāja: Baiba TRINĪTE, Dr.med. e-pasts: baibatrapollo.lv mob.t. 29172600   LLA Valdes priekšsēdētājas vietniece: Gunta OZOLIŅA, MSc e-pasts: guntaozapollo.lv   LLA izpilddirektore: Ija BAUSKA e-pasts: ija.bauskagmail.com   Reģistrācijas Nr.: 40008013253 Juridiskā adrese: Zentenes...

Read more...

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija Reģ.nr. 40008063748 Juridiskā adrese: Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009   Mērķi: Apvienot multidisciplinārās rehabilitācijas komandas speciālistus: tehniskos ortopēdus, ortopēdijas tehniķus, inženierus,...

Read more...

Latvijas Drāmas terapijas asociācija

Veicināt drāmas terapeita profesijas un drāmas terapijas attīstību Latvijā un apvienot profesionāļus, kuri strādā veselības, sociālās aprūpes un izglītības nozarē,...

Read more...

LRPOA Konference

Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības

(LRPOA) rudens konference 23.09.2016.

 

Reģistrēšanās: 23.09. plkst. 09:00 - 10:00 pie LRPOA galdiņa līdzās ieejai izstādē "Medbaltica". Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

LRPOA Rudens konference tās dalībniekiem ir BEZ MAKSAS. Visiem apmeklētājiem 23. septembrī tiks nodrošināta iespēja brīvi apmeklēt izstādi "Medbaltica", kā arī divas kafijas pauzes Konferences sesiju starplaikos.

Par konferences apmeklējumu iespējams iegūt sešus (6) tālākizglītības punktus.

 

Programma

2016.gada 23.septembris

Izstāžu komplekss “Ķīpsala”, Semināru zāle 1

 

9.00-10.00

Dalībnieku reģistrācija un izstādes Medbaltica apskate

10.00 – 10.10

Konferences atklāšana

Aivars Vētra, Rīgas Stradiņa universitāte, Veselības ministrijas galvenais speciālists fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā, LRPOA prezidents

10.10 – 11.00

1.sesija: Bērnu rehabilitācijas organizācija Latvijā

 

Priekšlikumi bērnu rehabilitācijas organizācijas pilnveidošanai Latvijā,

Dace Bērtule, Rīgas Stradiņa universitāte, BKUS Rehabilitācijas klīnika, Latvijas Fizioterapeitu asociācija

Bērnu agrīnās rehabilitācijas nepieciešamības novērtēšanas vadlīniju aktualizācija Anita Vētra, Rīgas Stradiņa universitāte, BKUS Rehabilitācijas klīnika

 

Diskusija

Eksperti:

 • Ilze Grope, Rīgas Stradiņa universitāte, BKUS, Latvijas Pediatru asociācija
 • Lolita Cibule, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Veselības centrs
 • Andra Greitāne, Rehabilitācijas centrs “Mēs esam līdzās”
 • Valdis Folkmanis, Latvijas universitāte

11.00 - 11.30

Kafijas pauze un izstādes Medbaltica apskate

11.30 – 12.30

2.sesija: Onkoloģisko pacientu rehabilitācija Latvijā

 

Priekšlikumi onkoloģisko pacientu rehabilitācijas organizācijai Latvijā

Aivars Vētra, Rīgas Stradiņa universitāte, Veselības ministrijas galvenais speciālists fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā, LRPOA

Onkoloģisko pacientu psihosociālās rehabilitācijas pieredze Latvijā

Maija Kārkliņa, Onkoloģisko pacientu biedrības "Dzīvības koks"

Psihosociālās rehabilitācijas iespējas un pacientu atlases kritēriji

Jeļena Koļesņikova, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija

 

Diskusija

Eksperti:

 • Dace Baltiņa, Rīgas Stradiņa universitāte, Veselības ministrijas galvenā speciāliste onkoloģijā
 • Jānis Eglītis, Latvijas universitāte, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārs “Latvijas Onkoloģijas centrs”

12.30 – 13.30

Pusdienu seminārs  un izstādes MedBaltica apskate

13.30 – 14.30

3.1. sesija: Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta loma un iespējas darba spēju potenciāla novērtēšanā rehabilitācijas medicīnas  procesa laikā. Vācijas kolēģu pieredze

 • Eksperts:  Elmārs Ginzburgs, rehabilitācijas klīnika “MediClin Reha-Zentrum Bad Orb” neiroloģijas klīnikas vadītājs (Vācija)

3.2. sesija: Tehnoloģiskās iespējas “roku darba” mazināšanai medicīniskajā aprūpē un rehabilitācijā

Eksperti:

 • Monika Kalkowska, Thera-trainer (Vācija)
 • Mitja Hribar, “Hocoma” (Šveice)

14.30 – 15.00

Kafijas pauze un izstādes MedBaltica apskate

15.00 – 17.00

4.sesija: Veselības ministrijas un darba grupas „Medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu izvērtēšanas un priekšlikumu izstrāde” radīto priekšlikumu veselības aprūpes organizācijas un finansēšanas reformai Latvijā apspriešana

 

Priekšlikumi insulta pacientu rehabilitācijas organizācijas pilnveidošanai,

Illa Mihejeva, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

Priekšlikumi Rehabilitācijas medicīnas sistēmas pilnveidošanai Latvijā

Aivars Vētra, Rīgas Stradiņa universitāte, Veselības ministrijas galvenais speciālists fizikālajā un rehabilitācijas medicīnā, LRPOA, VM darba grupas vadītājs

Diskusija

Eksperti:

 • Dace Bērtule, Rīgas Stradiņa universitāte, BKUS Rehabilitācijas klīnika, Latvijas Fizioterapeitu asociācija
 • Anda Nulle, NRC Vaivari, LĀRA
 • Ēriks Miķītis, Veselības ministrija
 • Elvīra Grabovska, Labklājības ministrija

17.00 – 17.15

Konferences kopsavilkums