Latvijas Fizioterapeitu asociācija

LFA valdes priekšsēdētāja: Līva Tiesnesee-pasts: L.tiesnese@gmail.com (mailto:L.tiesnese@gmail.com) mob.: +371 26231932 LFA valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace Stirānee-pasts: dace.stirane@gmail.com (mailto:dace.stirane@gmail.com)mob.: +371 29540380   LFA valdes locekļi: Līga Līdumniecee-pasts: fizio.liglid@gmail.com (mailto:fizio.liglid@gmail.com)mob.: +371 26326433Baiba Narvilae-pasts: narvilab@gmail.commob.:...

Read more...

Latvijas Ergoterapeitu Asociācija

Biedrības “Latvijas Ergoterapeitu Asociācija” valde: PrezidenteIeva JēkabsoneE-pasts: ieva.jekabsone@gmail.com (mailto:ieva.jekabsone@gmail.com)                       +371 26453595 ViceprezidenteZane LiepiņaE-pasts: zaneliepina@inbox.lv...

Read more...

Latvijas Audiologopēdu asociācija

Biedrība "Latvijas Audiologopēdu asociācija" Reģ.nr. 40008081921 Swedbank Konts: LV79HABA0551033184138  Ūnijas iela 40, Rīga Tālr. 29480317 e-pasts: audiologopedu.asoc@gmail.com (mailto:audiologopedu.asoc@gmail.com)  http://www.audiologopedi.lv (http://www.audiologopedi.lv/)   Latvijas Audiologopēdu asociācijas valdes priekšsēdētāja Inga Rutmane-Lazda   Valde: Andra Vabale,...

Read more...

Klīnisko Sociālo darbinieku asociācija

"Klīnisko sociālo darbinieku Asociācija" Prezidente: Tamāra Zaiceva - Tamara.zaiceva@inbox.lv Reģ. 40008151383Nr. B012265. 18.12.2009Reģistrācijas datums:18.12.2009Juridiskā adrese:Rīga, Ziemeļu iela 5-5, LatvijaTālr. +371 28353341...

Read more...

Latvijas Diētas un Uztura Speciālistu asociācija

Juridiskā adrese: Anniņmuižas bulvāris 26, Rīga, LV- 1067E-pasta adrese: ldusa@ldusa.lvReģ.Nr. 40008146734 Bankas konts: LV85UNLA0050014736143 Valdes priekšsēdētāja: Lolita Neimane E-pasta adrese: Lolita.Neimane@ldusa.lv (mailto:Lolita.Neimane@ldusa.lv) Kontakttelefons:...

Read more...

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija

Latvijas Veselības psiholoģijas asociācija.   Valde: Jeļena Koļesņikova (priekšsēdētāja) Jeļena Ļubenko Olga Žuravļova   Kontakti: tālrunis: 29332698 e-pasts: infoLVPA@gmail.com     2012. gada nogalē veselības psiholoģijas interesentu grupa nodibināja Latvijas Veselības psiholoģijas...

Read more...

Latvijas Mākslas terapijas asociācija

  Biedrība "Latvijas Mākslas Terapijas asociācija" Valdes sastāvs: Elīna Akmane - valdes priekšsēdētāja Katrīna Dimsone - valdes locekle, valdes priekšsēdētājas vietniece Elza Strazdiņa -...

Read more...

Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Deju un kustību terapijas asociācija"    Valdes sastāvs: Solvita Zemīte, valdes priekšsēdētāja Sanita Silniece, valdes priekšsēdētājas vietniece Inga Liepiņa, valdes locekle  Linda Kante, valdes...

Read more...

Latvijas Mūzikas terapijas asociācija

Biedrība "Latvijas Mūzikas terapijas asociācija"  Reģ.Nr. 40008096147  Lielā iela 14, Liepāja, LV- 3401   VALDES SASTĀVS: Valdes priekšsēdētājs – Jānis Rotšteins Valdes...

Read more...

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija

Latvijas Profesionālo sociālā darba speciālistu asociācija   Reģ.nr. 40008014973 Jurid.adrese: Ķeguma nov., Ķegums, Uzvaras iela 14B (https://www.firmas.lv/results?srch=adrese:%C4%B6eguma+nov.%2C+%C4%B6egums%2C+Uzvaras+iela+14B srch_exact=1), LV-5020  ...

Read more...
slide

Latvijas Logopēdu asociācija

Latvijas Logopēdu asociācija   LLA Valdes priekšsēdētāja: Baiba TRINĪTE, Dr.med. e-pasts: baibatrapollo.lv mob.t. 29172600   LLA Valdes priekšsēdētājas vietniece: Gunta OZOLIŅA, MSc e-pasts: guntaozapollo.lv   LLA izpilddirektore: Ija BAUSKA e-pasts: ija.bauskagmail.com   Reģistrācijas Nr.: 40008013253 Juridiskā adrese: Zentenes...

Read more...

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija

Protezēšanas, ortozēšanas un tehniskās ortopēdijas asociācija Reģ.nr. 40008063748 Juridiskā adrese: Pērnavas iela 62, Rīga, LV-1009   Mērķi: Apvienot multidisciplinārās rehabilitācijas komandas speciālistus: tehniskos ortopēdus, ortopēdijas tehniķus, inženierus,...

Read more...

Latvijas Drāmas terapijas asociācija

Veicināt drāmas terapeita profesijas un drāmas terapijas attīstību Latvijā un apvienot profesionāļus, kuri strādā veselības, sociālās aprūpes un izglītības nozarē,...

Read more...

LRPOA Pavasara konference un Biedru kopsapulce 28.03.2019.

 

Cienījamie kolēģi –  speciālisti rehabilitācijā un psihiatrijā!
 
Š.g. 28.martā no plkst. 15.oo līdz 18.oo (reģistrācija no 14.3o) MITC telpās notiks Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības (LRPOA) pavasara konference  un pēc tās-  gadskārtējā LRPOA Biedru sapulce.

LRPOA savā tradicionālajā Pavasara konferencē pēdējā marta ceturtdienā šogad ir pievērsusies visādā – gan profesionālā, gan sabiedrības, gan speciālistu izglītības jomu ziņā aktuālai tēmai –  Rehabilitācija psihiatrijā

Konferencē plānojam uzklausīt un diskutēt ar:

- Veselības ministri Ilzi Viņķeli;

-Psihiatrijas jomas pārstāvjiem – dr. E.Tērauds, dr.Ņ.Bezborodovs, dr.Smilga, dr.Pūce u.c. par viņu pieredzi un uzdevumiem rehabilitācijas speciālistiem organizējot rehabilitācijas pakalpojumus dažāda vecuma un diagnožu grupu psihiatriskajiem pacientiem, 

- Rehabilitācijas speciālistu profesiju pārstāvjiem par viņu pieredzi iesaistoties rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanā psihiatriskajiem pacientiem, vērtējumu par pacientu atlasi un nosūtīšanu rehabilitācijai, kā arī līdzdiploma apmācības pietiekamību darbam ar šiem pacientiem, 

- Par aktualitātēm tālākizglītības jomā Veselības ministrijas īstenotā projekta (ESF projekts Nr.9.2.6.0/17/I/001 "Ārstniecības un ārstniecības atbalsta personāla kvalifikācijas uzlabošana") ietvaros, projekta vadītāja Elīna Vilcāne;

- Nacionālā veselības dienesta pārstāvjiem par tālākajām iecerēm rehabilitācijas pakalpojumu nodrošināšanā psihiatrijas profila pacientiem Latvijā.


Konferencē plānojam arī uzklausīt jaunumus depresijas u.c. rehabilitācijas procesus ietekmējošu problēmu risināšanā!
Detalizēta programma drīzumā.

Konferencē aicināti piedalīties gan rehabilitācijas, gan psihiatrijas jomas speciālisti. 

 

Dalībnieki saņems TIP atbilstoši Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Ārstniecības profesionālo organizāciju savienības savas profesijas sertifikācijas iestāžu noteikumiem!

Pieteikuma anketahttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScnShf8iMlefiDrf1Zyw-YLYliZgkVDPUUyaimRC4baVxHNWQ/viewform


Lūdzam reģistrēties konferencei līdz 25.03.2019.!

 

Ar cieņu,
LRPOA prezidents
Prof. Aivars Vētra