Latvijas Fizioterapeitu asociācija

LFA valdes priekšsēdētāja: Līva Tiesnesee-pasts: L.tiesnese@gmail.com (mailto:L.tiesnese@gmail.com) mob.: +371 26231932 LFA valdes priekšsēdētāja vietniece: Dace...

Read more...

Rudens konference ''Asklēpijs pret Temīdu?"

 

Cienījamie kolēģi!

Latvijas rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) un Latvijas jauno ārstu asociācija (LJĀA) uzaicina jūs piedalīties mūsu kopīgajā gadskārtējā Rudens konferencē ''Asklēpijs pret Temīdu?", kas 02.12.2022. no 15.oo notiks 15.Starptautiskās medicīnas izstādes "Medbaltica '22" ietvaros Ķīpsalā.

Politisko spēku "stīvēšanās" ap Veselības ministrijas paredzētās atbildības uzņemšanos liecina ne tikai neskaidrības par savulaik mediķiem doto finansiālo politisko solījumu izpildes iespējām, bet arī parādījusi nesakārtotību daudzās citās ārstniecības jomās - tsk.arī pacienta un ārstniecības personu profesionālajās attiecībās ārstēšanas laikā.

Mūsu šā gada Rudens konferencē centīsimies pievērst uzmanību un meklēt kādus risinājumus arī ačgānībām juridiskajās pacientu un ārstniecības personu attiecībās Latvijā - Pacientu tiesību likums no vienas puses piedāvāt veidu kā pacientam pašam kontrolēt savu ārstniecības procesu līdz pat tiesībām pašam pieņemt visus svarīgākos un pat galīgos lēmumus attiecībā uz savu ārstēšanu, bet no otras puses, ārstniecības personas tiesības šajās pacienta - mediķa profesionālajās attiecībās nepietiekoši finansētajā un arī atalgotajā Latvijas medicīnā ir daudz neskaidrākas. Tādēļ, esam aicinājuši Latvijas vadošos speciālistus ārstniecības personu un pacientu tiesību jautājumos paust savu viedokli šai jomā, un kopā arī ar pacientu organizāciju pārstāvjiem sniegt savas idejas un ieteikumus, lai pacientu tiesību jautājumus nākošoreizi varētu risnāt ar devīzi "Temīdas atbalsts Asklēpijam!"

Konferenci atbalsta vadošā medicīnisko tehnoloģiju nodrošinātāja Latvijā - Arbor Medical Korporācija.

Koferences programma

Ar cieņu,

LRPOA prezidents prof. Aivars Vētra
LJĀA prezidents dr. Artūrs Šilovs